logo regionale samenwerking Amsterdam-Amstelland & Zaanstreek-Waterland

Jeugdhulp regionale samenwerking
Amsterdam-Amstelland &
Zaanstreek-Waterland

Bericht geplaatst op: 15 februari 2017

Om binnen de veertien gemeenten de implementatie regionale jeugdhulp 2018 goed te laten verlopen, zijn per gemeente implementatiemanagers aangewezen. Voor vragen over de implementatie binnen uw gemeente, kunt u bij hen terecht. Voor vragen over (lopende) contracten en het daarbij horende administratieve inkoopproces, kunt u contact opnemen met het regionaal ondersteuningsteam.

Overzicht implementatiemanagers per gemeente.

Gemeente Implementatiemanager e-mail
Volendam- Edam Saskia de Groot s.de.groot@edam-volendam.nl
Landsmeer Marjon van der Ven marjon.vanderven@landsmeer.nl
Amsterdam Maarten Dekkers maarten.dekkers@amsterdam.nl
Amstelveen- Aalsmeer Mark Smit m.smit@amstelveen.nl
Purmerend- Beemster Mark Smit mark@mark-advies.nl
Diemen, Uithoorn en Ouder-Amstel Lennart van Amersfoort lennart.amersfoort@duoplus.nl
Waterland Anke van Veen a.van.veen@waterland.nl
Overgemeenten (Oostzaan en Wormerland) Hugo Klomberg hugo.klomberg@over-gemeenten.nl
Zaanstad Joost van Ravestijn J.Ravesteyn@zaanstad.nl