logo regionale samenwerking Amsterdam-Amstelland & Zaanstreek-Waterland

Jeugdhulp regionale samenwerking
Amsterdam-Amstelland &
Zaanstreek-Waterland

(laatste controle gegevens: oktober 2020)

Aalsmeer /Amstelveen

Domein Naam Telefoon Email
Sociaal domein/beleid Clement van der Klooster 020-540 4911 c.van.der.klooster@amstelveen.nl
Lokale Teams Esther Gorissen 020-540 7170 jeugdhulp@amstelveen.nl of jeugdhulp@aalsmeer.nl
Gecertificeerde instellingen Wim Dijkkamp 020-540 7170 jeugdhulp@amstelveen.nl of jeugdhulp@aalsmeer.nl
Contractmanagement (Accounthouder) Friso Geerling (Jeugd)

Jolande Verboom (Wmo)

020-540 4911

020-540 4911

jeugdhulp@amstelveen.nl

wmomaatwerk@amstelveen.nl

Financiën (Jaarafrekening, Control) Vincent   Bruinsma 020-540 4911 v.bruinsma@amstelveen.nl
Functionaris gegevensbescherming (AVG)

x

x

x

Wmo Renate Zwarts 020-540 4911 r.zwarts@amstelveen.nl

Amsterdam

Domein Naam Telefoon Email
Sociaal domein/beleid Sociaal loket 020-255 2916

 

x

Lokale Teams Carien Görts

Maud van Putten

06-2852 0207

06-3618 8710

c.gorts@amsterdam.nl

m.van.putten@amsterdam.nl

Gecertificeerde instellingen Margreet Wiegand

Rene Kars

06-1039 8462

06-1051 3935

 

M.Wiegand@amsterdam.nl

Rene.Kars@amsterdam.nl

Contractmanagement (Accounthouder) Secretariaat jeugd

 

020-251 8611

 

SecretariaatJeugd@amsterdam.nl
Financiën (Jaarafrekening, Control) Muharrem Acun  

 

m.acun@amsterdam.nl
privacy(vraagstukken) Sjon Oosterbaan 06-1041 9291 S.Oosterbaan@amsterdam.nl
Wmo Wmo helpdesk 0800 – 0643 emailformulier via: www.amsterdam.nl/zorg-ondersteuning/wmo/wmohelpdesk

 

Beemster /Purmerend

Domein Naam Telefoon Email
Sociaal domein/beleid Monique Zijlstra 0299-452452 m.zijlstra-meijering@purmerend.nl
Lokale Teams Laura van de Kooij

Loket Jeugd

 

0299-452452

0299-452550

L.vd.Kooij@purmerend.nl

loketjeugd@purmerend.nl

Gecertificeerde instellingen Marco van Veldhoven 0299-452452 MC.v.Veldhoven@purmerend.nl
Contractmanagement Marco van Veldhoven

 

0299-452452 MC.v.Veldhoven@purmerend.nl
Financiën (Jaarafrekening, Control) Marco van Veldhoven

 

0299-452452 MC.v.veldhoven@purmerend.nl
Functionaris gegevensbescherming (AVG) Christel de Jong 0299-452452 fg@purmerend.nl
Wmo Loket Wmo

 

0299-452555

 

loketwmo@purmerend.nl

(frontoffice, meldingen en algemene informatie)

admloketwmo@purmerend.nl

(backoffice, cliëntadministratie)

 

Diemen

Domein Naam Telefoon Email
Sociaal domein/beleid Ben Schroevers 06-2566 1419 Ben.Schroevers@diemen.nl
Lokale Teams

 

x

020-314 4700

(Balie Brede Hoed)

jeugdwet@diemen.nl

 

Gecertificeerde instellingen Suzanne Felix

 

06-2566 1256 suzanne.felix@diemen.nl
Contractmanagement (Accounthouder) Suzanne Felix 06-2566 1256 suzanne.felix@diemen.nl
Financiën (Jaarafrekening, Control) Arthur Notohadinegoro 020-314 4756 Arthur.Notohadinegoro@diemen.nl

 

Functionaris gegevensbescherming (AVG)

 

Frank Vianen 06-1162 8074 frank.vianen@duoplus.nl
Wmo Kim van der Weijden 06-2566 1282 Kim.van.der.Weijden@diemen.nl

 

Edam Volendam

Domein Naam Telefoon Email
Sociaal domein/beleid Saskia de Groot (Jeugdhulp) 0299-398398 info@edam-volendam.nl

t.a.v. S.de Groot

Lokale Teams Lilian Migdesyan 0299-398398 info@edam-volendam.nl

t.a.v. L. Migdesyan

Gecertificeerde instellingen Lilian Migdesyan 0299-398398 info@edam-volendam.nl

t.a.v. L. Migdesyan

Contractmanagement (Accounthouder) Reinaud van de Fliert 0299-398398 R.Fliert@zaanstad.nl
Financiën (Jaarafrekening, Control) Gina de Wit 0299-398398 info@edam-volendam.nl

t.a.v. G. de Wit

Functionaris gegevensbescherming (AVG)/ informatiebeveiligingsadviseur Casper Sneekes 0299-398398 info@edam-volendam.nl

t.a.v. C. Sneekes

Wmo Leonie Boor 0299-398398 info@edam-volendam.nl

t.a.v. L. Boor

Landsmeer

Domein Naam Telefoon Email
Sociaal domein/beleid

x

020-487 7111 Gemeente@Landsmeer.nl

t.a.v. beleidsmedewerker jeugd

Lokale Teams

x

020-487 7124 middelpunt@Landsmeer.nl
Gecertificeerde instellingen

x

x

x

Contractmanagement (Accounthouder)

x

020-487 7111 Gemeente@Landsmeer.nl

t.a.v. beleidsmedewerker jeugd

Financiën (Jaarafrekening, Control)

x

020-487 7111 crediteuren@Landsmeer.nl
Functionaris gegevensbescherming (AVG)

x

x

x

Wmo

x

020-487 7124 middelpunt@Landsmeer.nl

 

Oostzaan Wormerland

Domein Contactpersoon Telefoon Email
Sociaal domein/beleid Loes Keijzer

Babet Sommers

075-651 2100 loes.keijzer@over-gemeenten.nl

babet.sommers@over-gemeenten.nl

Lokale Teams Rian Loonen 075-651 2100 info@jeugdteamoostzaanwormerland.nl
Gecertificeerde instellingen Loes Keijzer 075-651 2100 loes.keijzer@over-gemeenten.nl
Contractmanagement (Accounthouder) Olga Dijkstra

Martijn van den Ende

Noortje Lamers

Loes Keijzer

06-1590 3017

06-2128 2288

06-5800 2047

075-651 2100

o.dijkstra@zaanstad.nl

m.ende@zaanstad.nl

n.lamers@zaanstad.nl

loes.keijzer@over-gemeenten.nl

Financiën (Jaarafrekening, Control) Regina Korsten 075-651 2100 regina.korsten@over-gemeenten.nl
Functionaris gegevensbescherming (AVG) Emile Kluijskens 075-651 2100 emile.kluijskens@over-gemeenten.nl
Wmo Corina van de Geer 075-651 2100 corina.vandegeer@over-gemeenten.nl

Ouder- Amstel

Domein Naam Telefoon Email
Sociaal domein/beleid Ingrid van der Meer 06-2566 1097 Ingrid.van.der.meer@ouder-amstel.nl
Lokale Teams Ingrid van der Meer Algemeen nummer:

020-496 2121

 

vragen naar de klantmanager jeugd (ZAP) of de coördinator/lid van kernteam

 

Ingrid.van.der.meer@ouder-amstel.nl

 

Zorgadviespunt Ouder-Amstel

zorgadviespunt@ouder-amstel.nl

 

Kernteam Ouder-Amstel

kernteam@ouder-amstel.nl

 

Gecertificeerde instellingen Ingrid van der Meer 06-2566 1097 Ingrid.van.der.meer@ouder-amstel.nl
Contractmanagement (Accounthouder) Johan de Vreugd

 

0297-753509 Johan.de.vreugd@duoplus.nl
Financiën (Jaarafrekening, Control) Eric Hulsker

 

06-1304 2926 Eric.Hulsker@duoplus.nl

 

Functionaris gegevensbescherming (AVG) Frank Vianen 0297-75 3593 Frank.Vianen@duoplus.nl

 

Wmo / Jeugd / PW/ SHV/Minima

x

020-496 2121

0297-51 3111

 

zorgadviespunt@ouder-amstel.nl

sociaal.loket@uithoorn.nl

 

Uithoorn

Domein Namen Telefoon Email
Sociaal domein/beleid Tet Lammers 06-1173 6494 Tet.lammers@uithoorn.nl
Lokale Teams

x

Algemeen nummer

0297-513111

 

 

Sociaal loket:

Sociaal.loket@uithoorn.nl

 

Sociaal Team:

sociaalteam@uithoorn.nl

Gecertificeerde instellingen

x

x

x

Contractmanagement (Accounthouder) Johan de Vreugd

 

0297-753509 Johan.de.vreugd@duoplus.nl
Financiën (Jaarafrekening, Control) Eric Hulsker

 

06-13042926 Eric.Hulsker@duoplus.nl

 

Functionaris gegevensbescherming (AVG) Frank Vianen 0297-753593 Frank.Vianen@duoplus.nl

 

Wmo / Jeugd / PW/ SHV/Minima

x

0297-513111

 

sociaal.loket@uithoorn.nl

 

Waterland

Domein Naam Telefoon Email
Sociaal domein/beleid

 

Charlotte Kruidenberg

Danielle van Vuure

0299-658556

0299-658546

Charlotte.kruidenberg@waterland.nl

Danielle.van.vuure@waterland.nl

Lokale Team, kernteam jeugd

 

Melvin de Rooij

Ruth Mossel

Stefan Flierman

Liselotte Schellekens

 

0299-658695

0299-658671

0299-658038

0299-658575

Melvin.de.rooij@waterland.nl

Ruth.mossel@waterland.nl

Stefan.flierman@waterland.nl

Liselotte.schellekens@waterland.nl

Gecertificeerde instellingen

 

Melvin de Rooij

Ruth Mossel

Stefan Flierman

Liselotte Schellekens

 

0299-658695

0299-658671

0299-658038

0299-658575

Melvin.de.rooij@waterland.nl

Ruth.mossel@waterland.nl

Stefan.flierman@waterland.nl

Liselotte.schellekens@waterland.nl

Backoffice jeugd Lindy Pos

Carlijn van der Heijden

0299-658551

0299-658545

Lindy.pos@waterland.nl

Carlijn.vd.heijden@waterland.nl

Contractmanagement (Accounthouder)

 

Noortje Lamers, contractmanager jeugd 06-58002047

 

n.lamers@zaanstad.nl

 

Financiën (Jaarafrekening, Control)

 

Lindy Pos

Carlijn van der Heijden

0299-658551

0299-658545

Lindy.pos@waterland.nl

Carlijn.vd.heijden@waterland.nl

Functionaris gegevensbescherming (AVG) Cees Willems 0299-658639 Cees.willems@waterland.nl
Wmo (consulenten)

 

Nita Oussoren

Paula Koppes

Madelon van der Velden

Saskia Waernes

0299-658548

0299-658693

0299-658614

 

0299-658646

Nita.oussoren@waterland.nl

Paula.koppes@waterland.nl

Madelon.vd.velden@waterland.nl

Saskia.waernes@waterland.nl

Backoffice Wmo Alice Bogaart

Helga Uithuisje

0299-658670

0299-658628

u.a@waterland.nl

u.a@waterland.nl

 

Zaanstad

Domein Naam Telefoon Email
Sociaal domein/beleid Hugo Klomberg 06-5800 2158 hugo.klomberg@zaanstad.nl
Lokale Teams Reinaud van de Fliert 06-5800 2192 r.fliert@zaanstad.nl
Gecertificeerde instellingen Carola Rothe 06-1115 9357 c.rothe@zaanstad.nl
Contractmanagement (Accounthouder) Olga Dijkstra

Martijn van den Ende

Noortje Lamers

06-1590 3017

06-2128 2288

06-5800 2047

o.dijkstra@zaanstad.nl

m.ende@zaanstad.nl

n.lamers@zaanstad.nl

Financiën (Jaarafrekening, Control) Peter Bosch 06-4277 7614 p.bosch@zaanstad.nl

 

Functionaris gegevensbescherming (AVG) Frank Kerkhoven 06-1503 5670 f.kerkhoven@zaanstad.nl
Wmo Dianne Breggen 06-5800 2097 d.breggen@zaanstad.nl