logo regionale samenwerking Amsterdam-Amstelland & Zaanstreek-Waterland

Jeugdhulp regionale samenwerking
Amsterdam-Amstelland &
Zaanstreek-Waterland

(laatste controle gegevens: juli 2021)

Aalsmeer /Amstelveen

Domein Naam Telefoon Email
Sociaal domein/beleid Else van Rekum 020-540 4463 jeugdhulp@amstelveen.nl
Lokale Teams Esther Gorissen 020-540 7170 jeugdhulp@amstelveen.nl of jeugdhulp@aalsmeer.nl
Gecertificeerde instellingen Clement van der Klooster 020-540 4911 jeugdhulp@amstelveen.nl of jeugdhulp@aalsmeer.nl
Contractmanagement (Accounthouder) Friso Geerling (Jeugd)

Jolande Verboom (Wmo)

020-540 4911

020-540 4911

wmomaatwerk@amstelveen.nl
Financiën (Jaarafrekening, Control) Vincent   Bruinsma 020-540 4911 v.bruinsma@amstelveen.nl
Functionaris gegevensbescherming (AVG) Madelon Brouwer 020-5404911 privacy@amstelveen.nl
Wmo Renate Zwarts 020-540 4911 r.zwarts@amstelveen.nl

Amsterdam (inclusief Weesp)

Domein Naam Telefoon Email
Sociaal domein/beleid Sociaal loket 020-255 2916

 

x

Lokale Teams Algemeen e-mailadres lokalejeugdhulp@amsterdam.nl
Gecertificeerde instellingen Margreet Wiegand

Rene Kars

06-1039 8462

06-1051 3935

 

M.Wiegand@amsterdam.nl

Rene.Kars@amsterdam.nl

Contractmanagement (Accounthouder) Secretariaat jeugd

 

 

 

secretariaatCMjeugd&zorg@amsterdam.nl
Financiën (Jaarafrekening, Control) Ali Soy  

 

a.soy@amsterdam.nl
privacy(vraagstukken) Sjon Oosterbaan 06-1041 9291 S.Oosterbaan@amsterdam.nl
Wmo Wmo helpdesk 0800 – 0643 emailformulier via: www.amsterdam.nl/zorg-ondersteuning/wmo/wmohelpdesk

 

Diemen

Domein Naam Telefoon Email
Sociaal domein/beleid Suzanne Felix 06-2566 1256 Suzanne.Felix@diemen.nl
Lokale Teams

 

Koen Stuurman 06-22603536 Koen.Stuurman@diemen.nl

 

Gecertificeerde instellingen Suzanne Felix

 

06-2566 1256 Suzanne.Felix@diemen.nl
Contractmanagement (Accounthouder) Gianna van der Ploeg 06-25661453 Gianna.van.der.Ploeg@duoplus.nl
Financiën (Jaarafrekening, Control) Mike Heijnen 06-11092984 Mike.Heijnen@diemen.nl

 

Functionaris gegevensbescherming (AVG)

 

Arno Titawano 06-42115593 Arno.Titawano@duoplus.nl
Wmo Kim van der Weijden 06-2566 1282 Kim.van.der.Weijden@diemen.nl

 

Edam Volendam

Domein Naam Telefoon Email
Sociaal domein/beleid Tamara Tesselaar (Jeugdhulp) 0299-398398 info@edam-volendam.nl

t.a.v. T. Tesselaar

Lokale Teams Lilian Migdesyan 0299-398398 info@edam-volendam.nl

t.a.v. L. Migdesyan

Gecertificeerde instellingen Lilian Migdesyan 0299-398398 info@edam-volendam.nl

t.a.v. L. Migdesyan

Contractmanagement (Accounthouder) Reinaud van de Fliert 0299-398398 R.Fliert@zaanstad.nl
Financiën (Jaarafrekening, Control) Gina de Wit 0299-398398 info@edam-volendam.nl

t.a.v. G. de Wit

Functionaris gegevensbescherming (AVG)/ informatiebeveiligingsadviseur Casper Sneekes 0299-398398 info@edam-volendam.nl

t.a.v. C. Sneekes

Wmo Leonie Boor 0299-398398 info@edam-volendam.nl

t.a.v. L. Boor

Landsmeer

Domein Naam Telefoon Email
Sociaal domein/beleid

x

020-487 7111 Gemeente@Landsmeer.nl

t.a.v. beleidsmedewerker jeugd

Lokale Teams

x

020-487 7124 middelpunt@Landsmeer.nl
Gecertificeerde instellingen

x

x

x

Contractmanagement (Accounthouder)

x

020-487 7111 Gemeente@Landsmeer.nl

t.a.v. beleidsmedewerker jeugd

Financiën (Jaarafrekening, Control)

x

020-487 7111 crediteuren@Landsmeer.nl
Functionaris gegevensbescherming (AVG)

x

x

x

Wmo

x

020-487 7124 middelpunt@Landsmeer.nl

 

Oostzaan Wormerland

Domein Contactpersoon Telefoon Email
Sociaal domein/beleid Loes Keijzer

Babet Sommers

075-651 2100 loes.keijzer@over-gemeenten.nl

babet.sommers@over-gemeenten.nl

Lokale Teams Rian Loonen 075-651 2100 info@jeugdteamoostzaanwormerland.nl
Gecertificeerde instellingen Loes Keijzer 075-651 2100 loes.keijzer@over-gemeenten.nl
Contractmanagement (Accounthouder) Olga Dijkstra

 

06-1590 3017

 

o.dijkstra@zaanstad.nl

 

Financiën (Jaarafrekening, Control) Regina Korsten 075-651 2100 regina.korsten@over-gemeenten.nl
Functionaris gegevensbescherming (AVG) Tony Lemmers 075-651 2100 tony.lemmers@over-gemeenten.nl
Wmo Corina van de Geer 075-651 2100 corina.vandegeer@over-gemeenten.nl

Ouder- Amstel

Domein Naam Telefoon Email
Sociaal domein/beleid Ingrid van der Meer 06-2566 1097 Ingrid.van.der.meer@ouder-amstel.nl
Lokale Teams Ingrid van der Meer Algemeen nummer:

020-496 2121

 

vragen naar de klantmanager jeugd (ZAP) of de coördinator/lid van kernteam

 

Ingrid.van.der.meer@ouder-amstel.nl

 

Zorgadviespunt Ouder-Amstel

zorgadviespunt@ouder-amstel.nl

 

Kernteam Ouder-Amstel

kernteam@ouder-amstel.nl

 

Gecertificeerde instellingen Ingrid van der Meer 06-2566 1097 Ingrid.van.der.meer@ouder-amstel.nl
Contractmanagement (Accounthouder) Gianna van der Ploeg

 

 06-25661453 Gianna.van.der.Ploeg@duoplus.nl
Financiën (Jaarafrekening, Control) Eric Hulsker

 

06-1304 2926 Eric.Hulsker@duoplus.nl

 

Functionaris gegevensbescherming (AVG) Frank Vianen 0297-75 3593 Frank.Vianen@duoplus.nl

 

Wmo / Jeugd / PW/ SHV/Minima

x

020-496 2121

0297-51 3111

 

zorgadviespunt@ouder-amstel.nl

sociaal.loket@uithoorn.nl

 

Uithoorn

Domein Namen Telefoon Email
Sociaal domein/beleid Tet Lammers 06-1173 6494 Tet.lammers@uithoorn.nl
Lokale Teams

x

Algemeen nummer

0297-513111

 

 

Sociaal loket:

Sociaal.loket@uithoorn.nl

 

Sociaal Team:

sociaalteam@uithoorn.nl

Gecertificeerde instellingen

x

x

x

Contractmanagement (Accounthouder) Gianna van der Ploeg

 

 06-25661453 Gianna.van.der.Ploeg@duoplus.nl
Financiën (Jaarafrekening, Control) Eric Hulsker

 

06-13042926 Eric.Hulsker@duoplus.nl

 

Functionaris gegevensbescherming (AVG) Frank Vianen 0297-753593 Frank.Vianen@duoplus.nl

 

Wmo / Jeugd / PW/ SHV/Minima

x

0297-513111

 

sociaal.loket@uithoorn.nl

 

Waterland

Domein Naam Telefoon Email
Sociaal domein/beleid  Danielle van Vuure 0299-658546 Danielle.van.vuure@waterland.nl
Lokale Team, kernteam jeugd Zorgregisseurs Jeugd Algemeen nummer: 0299-658585 jeugd@waterland.nl
Gecertificeerde instellingen Zorgregisseurs Jeugd Algemeen nummer: 0299-658585 jeugd@waterland.nl
Backoffice jeugd  Uitkeringsadministratie Algemeen nummer: 0299-658585 u.a@waterland.nl
Contractmanagement (Accounthouder) Regionaal contractmanagement:

Sandy Pauw

06-50194495 regionaalcontractmanagementjeugd@zaanstad.nl
Financiën (Jaarafrekening, Control) Lindy Pos

Carla Agterberg

0299-658551

0299-658691

Lindy.pos@waterland.nl

Carla.agterberg@waterland.nl

Functionaris gegevensbescherming (AVG) Functionaris gegevens-bescherming Algemeen nummer: 0299-658585 meldpuntdatalekken@waterland.nl
Wmo (consulenten) WMO consulenten 0299-711703 sociaaldomein@waterland.nl
Backoffice Wmo Uitkeringsadministratie Algemeen nummer: 0299-658585 u.a@waterland.nl

 

Purmerend

Domein Naam Telefoon Email
Sociaal domein/beleid Monique Zijlstra 0299-452452 m.zijlstra-meijering@purmerend.nl
Lokale Teams Loket Jeugd

 

0299-452550 loketjeugd@purmerend.nl
Gecertificeerde instellingen Juliette Veldt 0299-452452 j.veldt@purmerend.nl
Contractmanagement Rekea Bartelingh

 

0299-452452 rh.bartelingh@purmeren.nl

contractmanagementjeugd@purmerend.nl

Financiën (Jaarafrekening, Control) Tina Schooneman-Boskemper

 

0299-452452 j.schooneman-boskemper@purmerend.nl
Functionaris gegevensbescherming (AVG) Christel de Jong 0299-452452 fg@purmerend.nl
Wmo Loket Wmo

 

0299-452555

 

loketwmo@purmerend.nl

(frontoffice, meldingen en algemene informatie)

admloketwmo@purmerend.nl

(backoffice, cliëntadministratie)

Zaanstad

Domein Naam Telefoon Email
Sociaal domein/beleid Marjorie Bulthuis 06-5019 2989 m.bulthuis@zaanstad.nl
Lokale Teams Reinaud van de Fliert 06-5800 2192 r.fliert@zaanstad.nl
Gecertificeerde instellingen (beleid) Astrid Wenneker 06-5800 2381 a.wenneker@zaanstad.nl
Contractmanagement (Accounthouder) Olga Dijkstra

Martijn van den Ende

Lisette van Bakel

06-1590 3017

06-2128 2288

06-2966 8264

o.dijkstra@zaanstad.nl

m.ende@zaanstad.nl

l.bakel@zaanstad.nl

Financiën (Jaarafrekening, Control) Rachid Moumli 06-5007 1886 r.moumli@zaanstad.nl
Business Controller Jeugd Maarten Zuiker 06-3198 7345 m.zuiker@zaanstad.nl
Wmo Dianne Breggen 06-5800 2097 d.breggen@zaanstad.nl 
Functionaris gegevensbescherming (AVG) Hatice Özturk 06-2128 2230 h.ozturk@zaanstad.nl